Starší dorost porazil Moravskou Slavii Brno, mladší remizoval

Starší dorostenci sehráli proti Morendě povedené utkání. V prvním poločase byl k vidění vyrovnaný fotbal, kdy se šance střídaly na obou stranách. V druhé půli byli hráči Slovanu už lepším týmem a po zásluze berou všechny body za těsnou výhru 1:0. Mladší dorostenci po třech prohrách zlepšili herní projev a dokázali bodovat za spravedlivou remízu 1:1.

Starší dorost:

FC Slovan Rosice – SK Moravská Slavia Brno      1:0 (0:0)

Branky: 72. Jahn F.

Sestava: Dočekal (K) – Bartlík, Wasserbauer, Pelikán, Klíma – Liška (82. Vitamvás), Prax, Kříž, Bílek (70. Kratochvíl) – Spousta (85. Macák), Jahn F.

Mladší dorost:

FC Slovan Rosice – SK Moravská Slavia Brno      1:1 (0:1)

Branky: 54. Kříž – 7. Jašek

Sestava: Reibl – Prax (41. Chatrný), Pelikán (41. Pospíšil), Klíma, Navrátil – Vitamvás, Kříž (75. Havlín), Vaverka, Jobánek – Kratochvíl (K), Stojan

V příštím kole zajíždí naši dorostenci do Kyjova. Hraje se v sobotu 8.10. Starší mají výkop v 10:00, mladší pak ve 12:15.

Kategorie: Dorost