Slovan Rosice pořádal opět po roce Náborový den

V úterý 27. září pořádal FC Slovan Rosice pod záštitou Fotbalové asociace České rebubliky Náborový den pro budoucí malé fotbalisty a fotbalistky. Během sportovního dopoledne čekalo na více jak 150 dětí z prvních tříd ZŠ Rosice a předškoláků ze čtyř rosických mateřských škol celkem 12 stanovišť, kterými je prováděli starší žáci a dorostenci Slovanu. Na samotných stanovištích pak byli připraveni mládežničtí trenéři, kteří dětem jednotlivá dovednostní cvičení vysvětlili a pomáhali jim při jejich absolvování. Na závěr je pak vždy ocenili různými odměnami. Děti si během dopoledne mohli například vyzkoušet kopat penalty na brankáře, střílet na přesnost jak do malých branek, tak i na plachtu s otvory, házet tenisákem na přesnost, zdolat překážkovou dráhu, proběhnout slalom s míčem a samozřejmě zahrát si fotbal.

Díky dobré organizaci, pěknému počasí a velké řadě odměn, které si děti vysoutěžily, se Náborový den vydařil a náš fotbalový klub se bude těšit na nové tváře, které se rozhodnou přijít mezi nás. Pro více informací k přihlášení vašeho dítěte do fotbalu klikněte zde

Kategorie: Nezařazené