Oba dorosty Slovanu v Kyjově prohrály

Starší dorostenci odjížděli do Kyjova ve značně oslabené sestavě. Z různých důvodů chybělo 5 hráčů základní sestavy. Když ale v 30. minutě dokázali vyrovnat na 1:1, vypadalo to, že by se dal proti vedoucímu týmu soutěže uhrát slušný výsledek. Bohužel soupeř hned vzápětí odpověděl dvěma slepenými góly a do kabin se šlo za stavu 1:3 pro domácí. V druhé půli už ale na obrat v utkání nebyly síly. Naopak opět dvě slepené branky rozhodly o naší vysoké prohře 1:6. I mladší dorostenci Kyjova jsou na průběžném prvním místě krajského přeboru. Naši dorostenci, doplněni o čtyři starší žáky, však statečně bojovali celý zápas. A i přes prohru 4:0 se určitě nemají za co stydět.

Starší dorost:

FC Kyjov 1919 – FC Slovan Rosice      6:1 (3:1)

Branky: 16., 33. a 65. Čevelík, 35. Macháček, 52. Kůřil, 64. Kuchař – 30. Kratochvíl

Sestava: Dočekal (K) – Bartlík, Pelikán, Klíma, Vitamvás – Macák (85. Vaverka), Prax, Bílek, Havlín (87. Navrátil) – Spousta (90. Pospíšil), Kratochvíl (77. Jobánek)

Mladší dorost:

FC Kyjov 1919 – FC Slovan Rosice      4:0 (2:0)

Branky: 14. Marcián, 27. Krist, 52. Něnička, 67. Hynčica

Sestava: Reibl – Navrátil, Klíma (56. Bartlík), Pelikán (K) (34. Šlechtický), Pospíšil (72. Vitamvás) – Jobánek (55. Karásek), Vaverka, Prax, Král – Stojan, Havlín (26. Červinka)

Příští zápas sehrají naši dorostenci v neděli 16.10. na domácí půdě proti FKM Podluží. Starší začínají v 10:00, mladší ve 12:15.

Kategorie: Dorost