Starší dorostenci porazili FKM Podluží, mladší dorostenci prohráli

Starší dorostenci Slovanu podali slušný výkon v prvním poločase a dvěma slepenými góly se dostali do vedení 2:0. A protože v druhé půli už se žádný z týmů nedokázal gólově prosadit, byl to i konečný výsledek. Naši mladí starší si tak připisují další tři body. Na kontě jich už mají 19 a to je velice slušný výsledek po 10 odehraných kolech. Mladší dorost byl v prvním poločase také lepším týmem, ale řada neproměněných šancí (včetně penalty) držela soupeře ve hře a do kabin se šlo za stavu 1:1. V druhém poločase se hra vyrovnala, soupeř se ale na rozdíl od nás dokázal dvakrát gólově prosadit, a tak si od nás odváží všechny body za výhru 3:1.

Starší dorost:

FC Slovan Rosice – FKM Podluží      2:0 (2:0)

Branky: 37. a 40. Jahn F.

Sestava: Dočekal (K) – Bartlík, Pelikán, Klíma (46. Macák), Vitamvás – Kratochvíl, Prax (46. Liška), Kříž, Bílek (77. Dutka) – Spousta (85. Jobánek), Jahn F. (46. Havlín)

Mladší dorost:

FC Slovan Rosice – FKM Podluží      1:3 (1:1)

Branky: 39. Kratochvíl – 30. a 59. Kurial, 67. Beneš

Sestava: Reibl – Havlín (K), Pelikán (41. Navrátil), Klíma, Vitamvás (30. Pospíšil) – Stojan, Kříž (40. Vaverka), Dutka (41. Bukvald), Jobánek – Kratochvíl (56. Maděránek), Prax (72. Chatrný)

Příští kolo hrajeme opět doma, a to v neděli 23.10. Naším soupeřem bude FC Veselí n/M. Starší mají výkop v 10:00, mladší ve 12:15.