Mladší přípravka “B” odehrála první zimní halový turnaji

Mladší přípravka “B” se zúčatnila v neděli turnaje v Tišnově. Ze 4 utkání se nám podařilo jednou vyhrát. V prvním a druhém utkání jsme se utkali se soupeřem z Vrchoviny a Bystřice, oba však byli nad naše síly a herně nás přehrávali. Ve třetím zápase jsme se utkali s celkem Zbrojovky Brno. I přes první branku, kterou jsme inkasovali, se nám podařilo utkání otočit v náš prospěch a vyhrát. V posledním utkání s domácím Tišnovem se nám nepodařilo z úvodních šancí vsítit branku a soupeř nás vytrestal v produktivitě a po zásluze vyhrál. Kluky musím moc pochválit za bojovnost a snahu, pokud budeme dále poctivě trénovat, půjdou výkony jen a jen nahoru. Ondřej Šafránek.

Zápasy Slovanu:

Slovan Rosice – SFK Vrchovina      0:8
Slovan Rosice – SK Bystřice n/P      0:6
Slovan Rosice – FC Zbrojovka Brno      3:1 (Hádek 2, Gross)
Slovan Rosice – AFK Tišnov      0:3

Sestava: Soustružníková – Hádek, Budín, Gross, Hrošovský, Jeřábek, Kříž, Zvikl, Krejčí