Na silně obsazeném turnaji v Ivančicích obsadili starši žáci 5. místo

V pátek 30. prosince odehráli starší žáci Slovanu halový turnaj O Pohár starosty města Ivančice. Turnaje se zůčastnilo deset týmů rozdělených do dvou pětičlenných skupin. Ve skupině “A” se utkali naši borci s týmy FC Ivančice (oranžová), 1. SC Znojmo “A”, FC Náměšť n/O a FC Svratka Brno. Do skupiny “B” byly nalosovány týmy FC Ivančice (modrá), 1. SC Znojmo “B”, SK Slatina, FC ŽĎAS Žďár n/S a Flinta (výběr Zbrojovky Brno). V základní skupině skončili rosičtí se dvěmi výhrami a dvěmi prohrami na 3. místě, a tak na ně zbyl “pouze” boj o konečné 5. – 6. místo. V tom se utkali s týmem FC ŽDAS Žďár n/S. Rosičtí svého soupeře porazili vysoko 5:1 a obsadili tak konečné 5. místo.

Zápasy Slovanu:

Slovan Rosice – FC Ivančice (oranžová)      6:4 (Kozel 3, Šlechtický 2, Karásek)
Slovan Rosice – 1. SC Znojmo “A”      2:6 (Kozel, Karásek)
Slovan Rosice – FC Náměšť n/O      5:3 (Karásek 3, Kozel, Kratochvíl)
Slovan Rosice – FC Svratka Brno      1:4 (Kozel)

Utkání o umístění (5. – 6. místo):

Slovan Rosice – FC ŽĎAS Žďár n/S      5:1 (Šlechtický 2, Kozel, Král, Červinka)

Konečné pořadí týmů:

1. Flinta
2. 1. SC Znojmo “A”
3. 1. SC Znojmo “B”
4. FC Svratka Brno
5. FC Slovan Rosice
6. FC ŽĎAS Žďár n/S
7. FC Ivančice (oranžová)
8. FC Ivančice (modrá)
9. SK Slatina
10. FC Náměšť n/O

Sestava: Marek R. – Červinka M., Kratochvíl, Karásek, Šandera, Šlechtický, Kozel, Král

Tým starších žáků děkuje všem fanouškům, rodičům a vedení rosického fotbalu za podporu v roce 2016 a těšíme se na minimálně stejně úspěšnou spolupráci v roce 2017.

Realizační tým starších žáků.

Kategorie: Starší žáci