Starši žáci odehráli o víkendu další kvalitní turnaj

Starší žáci se v neděli 8. ledna 2017 zůčastnili dalšího velmi kvalitně obsazeného halového turnaje, tentokrát v Brně v hale Vodova. Tento turnaj byl vypsán pro deset týmů rozdělených do dvou pětičlenných skupin, kde se týmy utkaly systémem každý s každým. Poté následovaly boje o konečné umístění (pátý s pátým, čtvrtý se čtvrtým atd.). Do skupiny “A” byly nalosovány týmy Tatran Kouhoutovice, Sparta Brno, FK Hodonín, Zbrojovka Brno a pořádající Dosta Bystrc. Ve skupině “B” pak hrály ČAFC Židenice, Svratka Brno, FC Kuřim, Slovan Rosice a Tatran Bohunice. Naši kluci obsadili ve skupině se ziskem 5 bodů (1-2-1) a skóre 7:5 třetí místo, a tak stejně jako před týdnem v Ivančicích hráli o konečné 5. – 6. místo. Jejich soupeřem byl Hodonín, který rosičtí porazili 5:0, čímž obsadili stejně jako minulý týden velmi pěkné 5. místo.

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen rosický Václav Karásek, který zaznamenal 6 přesných zásahů.

Zápasy v základní skupině:

Slovan Rosice – FC Svratka Brno      2:0 (Kozel, Šandera)
Slovan Rosice – FC Kuřim      2:2 (Šlechtický, Karásek)
Slovan Rosice – ČAFC Židenice      2:2 (Kozel, Marek T.)
Slovan Rosice – TJ Tatran Bohunice      1:2 (Kozel)

Utkání o umístění (5. – 6. místo):

Slovan Rosice – FK Hodonín      5:0 (Karásek 4, Kozel)

Konečné pořadí týmů:

1. FC Sparta Brno
2. TJ Tatran Bohunice
3. ČAFC Židenice
4. TJ Tatran Kohoutovice
5. FC Slovan Rosice
6. FK Hodonín
7. FC Kuřim
8. FC Zbrojovka Brno
9. FC Svratka Brno
10. FC Dosta Bystrc

Sestava: Marek R. – Červinka, Kratochvíl, Karásek, Šandera, Šlechtický, Kozel, Král, Marek T.

Kategorie: Starší žáci