Starší přípravka “A” ve 3. kole Zimní halové ligy

V neděli pokračovala třetím kolem Zimní halová liga v hale na Tuháčkově ulici v Brně. Tým starší přípravky “A” se dobrými výkony probojoval do skupiny o 1. až 4. místo, která otevírala hrací den.

V prvním zápase jsme celkem jasně porazili tým Znojma. Nečekaně dobrý výkon jsme podávali téměř celý zápas proti starším a fyzicky dobře vybaveným děvčatům z týmu Loko 2005, se kterými jsme měli v prvním kole turnaje velký problém. Bohužel jsme nedokázali udržet vítězný stav 3:1 a holkám se během posledních dvou minut podařilo výsledek otočit. Tým Rakvic jsme v poslední zápase podcenili, nechávali jsme jeho obránce nabíhat do dobrých pozic, ze kterých nám dali snadné góly.

Odehrané zápasy:

FC Slovan Rosice – 1.SC Znojmo FK “ŽLUTÁ”      2:1
FC Slovan Rosice – Loko Dívky 2005      3:4
FC Slovan Rosice – SK  RAKVICE      2:3

Sestava Rosice: Horký Štěpán – Fridrich Pavel, Klíma Petr, Koníček Kryštof, Košec Daniel, Pokorný Jan, Přibyl Ondřej, Šindler Adam, Švestka Marek

IMG_20170129_092358

IMG_20170129_092307-PANOStarší přípravka “A” v souboji s týmem Loko dívky 2005.

Další fotografie z turnaje si můžete prohlédnout zde.