V souboji o čelo tabulky porazili starší žáci Blansko, mladší prohráli

Souboj prvního s druhým nabídlo 16. kolo 1. třídy krajského přeboru skupiny A, ve kterém Rosice hostili Blansko. Našim borcům vyšel první poločas, který vyhráli 4:0 a položili tak základ k důležitému vítězství. Blanenští sice utkání ve druhém poločase zdramatizovali a dotáhli se na rozdíl dvou branek, víc už ale rosičtí svému soupeři nedovolili a tak tři body získali fotbalisté Slovanu. V čele tabulky mají rosičtí už šestibodový náskok. Mladší žáci sice předvedli proti Blansku bojovný výkon, kvalitnímu protivníkovi ale podlehli 1:5.

Starší žáci:

FC Slovan Rosice – FK Blansko      6:3 (4:0)

Branky: 12., 16. a 41. Kozel, 1. Mutina, 34. Vlček, 64. Král – 52. Buchta, 60. Štěpánek, 62. Stupinský

Sestava: Marek R. – Hádek, Weber, Král, Marek T., Červinka, Kratochvíl, Vladík F., Vlček, Kozel (K), Koch, Šandera, Šlechtický, Karásek, Mutina, Bohýl

Mladší žáci:

FC Slovan Rosice – FK Blansko      1:5 (0:4)

Branky: 41. Mutina – 15., 28. a 47. Farník T., 1. Jarůšek, 5. Zouhar

Sestava: Petřivalský – Braun, Brunclík, Suchý, Hvězda, Mahovský, Franěk, Mutina (K), Jelen, Koch, Brim, Weber, Masný, Liška

V příštím kole zajíždějí naše žákovské týmy do Kohoutovic. Starší hrají v neděli od 9:00, mladší začínají v 10:45.