Starší dorost popáté v řadě zvítězil, mladší na jaře poprvě prohrál

Starší dorostenci Slovanu jsou na jaře stoprocentně úspěšní. V 18. kole krajského přeboru dokázali zvítězit na půdě Velkých Němčic 2:1, připsali si pátou jarní výhru v řadě a v tabulce jim patří 4. místo. Mladší dorostenci naopak vyšli na jaře poprvé bodově naprázdno, když podlehli Němčicím 0:2. Skončila tak sedm zápasů trvající série, ve které se pokaždé podařilo rosickým bodovat. V tabulce se mladší dorost nachází na 7. místě.

Starší dorost:

TJ Sokol Velké Němčice – FC Slovan Rosice      1:2 (1:1)

Branky: 21. Vlach – 19. Strnad, 79. Dutka

Sestava: Dočekal (K) – Bartlík, Wasserbauer, Pelikán, Klíma – Liška (90. Macák), Strnad, Prax, Zahradníček (75. Jahn D.) – Jahn F. (85. Havlín), Spousta (46. Dutka)

Mladší dorost:

TJ Sokol Velké Němčice – FC Slovan Rosice      2:0 (0:0)

Branky: 50. Grábl, 70. Frank

Sestava: Reibl – Navrátil, Klíma, Pelikán (46. Chatrný), Bartlík (46. Stojan) – Vaverka, Dutka (K), Jahn D., Pospíšil – Jobánek, Havlín

V příštím kole přivítají naši dorostenci na domácím stadionu ČAFC Židenice 2011. Hraje se v neděli 30.4., starší začínají v 10:00, mladší ve 12:15.

About