Starší přípravka “B” skončila na turnaji v Náměšti sedmá

V pondělí 8. května se starší přípravka “B” zúčastnila turnaje Michala Hošťálka v Náměšti nad Oslavou. Výsledkově se jí sice tolik nedařilo, nicméně za předvedenou hru se rozhodně nemusí stydět. Pro kluky jsou pak největší odměnou získané zkušenosti. Ačkoliv tomu výsledek nenapovídá, v prvním utkání s pozdějším vítězem turnaje sehráli naši kluci velmi dobré utkání, bohužel je srazily tři vlastní góly. V dalších dvou utkáních bojovali, avšak jejich šance pro změnu srazila bídná koncovka. Přesto je kluky potřeba pochválit za nasazení, vždy hráli aktivně až do konce a snažili se zvrátit nepříznivý výsledek. V posledním utkání o umístění konečně seřídili rosičtí mířidla, předvedli nejlepší výkon a obsadili tak konečné 7. místo.

Zápasy ve skupině:

FC Slovan Rosice “B” – FKM Kahan      0:5
FC Slovan Rosice “B” – HFK Třebíč      0:2
FC Slovan Rosice “B” – Hajduk Lipník      0:4

Zápas o 7. a 8. místo:

FC Slovan Rosice “B” – TJ Sokol Stařeč      5:1 (Mutina 3, Limberg, Mezník)

Konečné pořadí týmů:

1. FKM Kahan
2. FC Rapotice
3. FC Slovan Rosice “A”
4. HFK Třebíč
5. Hajduk Lipník