Starší přípravka “A” přivezla z miniturnaje v Ivančicích tři body

V neděli dopoledne se starší přípravka “A” utkala v Ivančicích na umělém povrchu nejprve s domácím týmem a poté s borci ze Šlapanic. Domácí postavili svůj tým na účastnících krajského přeboru, proti kterým jsme se prosazovali jen obtížně a zápas nakonec skončil pětibrankovým rozdílem. Zápas se Šlapanicemi měl jiný průběh, výsledek vypadá jednoznačně, ale průběh zápasu tak jednoznačný nebyl. Náš soupeř neustále nebezpečně útočil, ale díky dobré obraně jsme ho nepustili do zakončení.

FC Ivančice – FC Slovan Rosice “A”      5:0 (2:0)

Branky: Barvíř 3, Knotek, Sukiasyan

FC Slovan Rosice “A” – SK Šlapanice      10:2 (3:1)

Branky: Klíma 5, Koníček 2, Fridrich, Košec, Pavlíček, Šindler, Švestka – Pokorný 2