Starší dorost podlehl Spartě Brno 1:2, mladší pro změnu 3:4

V předsezónní generálce se dorostenecké týmy Slovanu utkaly se Spartou Brno. Starší dorostenci nastoupili v prvním poločase proti jedenáctce divizní Sparty a s kvalitním soupeřem prohráli 0:2. Po změně stran postavila Sparta tým hrající stejně jako naši kluci krajský přebor, víc než snížit se ovšem rosickým nepodařilo. Mladší dorostenci dokázali ve svém utkání dvakrát dotáhnout nepříznivý stav, bohužel minutu před koncem opět inkasovali a Spartě Brno nakonec podlehli 3:4.

Starší dorost:

FC Slovan Rosice – FC Sparta Brno      1:2 (0:2)

Branky: 68. Zahradníček – 17. Šarkózy, 42. Štěrba

Sestava: Reibl – Bartlík, Wasserbauer (K), Vitamvás – Liška, Jahn, Kříž, Zahradníček – Havlín, Spousta, Kratochvíl D.

Mladší dorost:

FC Slovan Rosice – FC Sparta Brno      3:4 (0:1)

Branky Rosic: 50. Vaverka, 53. Chatrný, 78. (PK) Král

Sestava: Marek R. – Šandera, Pospíšil, Havlín, Kratochvíl T. – Král, Jobánek, Sachinidis, Chatrný – Kozel (K), Vaverka (střídali: Vlček, Jahn, Kratochvíl D.)

V neděli se naše dorosty představí v Mikulčicích, kde se v rámci prvního kola krajského přeboru utkají s nováčkem soutěže Hodonínem B. Starší hrají od 10:00, mladší od 12:15.

Kategorie: Dorost