Žákovské týmy se v generálce na krajský přebor utkaly se Slatinou

Týdenní soustředění zakončily žákovské týmy Slovanu přípravným dvojutkáním se Slatinou. Starším žákům i díky neproměňování šancí z úvodu zápasu nevyšel první poločas, který prohráli 1:5. Druhý poločas už měl podstatně vyrovnanější průběh a skončil remízou 2:2. Celkově tak rosičtí podlehli čtvrtému týmu uplynulého soutěžního ročníku krajské přeboru 3:7. Rovněž mladší žáci nezachitili úvod utkání a i přes zlepšený výkon během druhé půle podlehli nakonec Slatině 2:5.

Starší žáci:

FC Slovan Rosice – Slatina/Slovan Brno      3:7 (1:5)

Branky Rosic: Vlček 2, Holešovský

Sestava: Bohýl – Suchý, Vyhnalík, Tobiáš, Brunclík – Vladík, Weber, Vlček, Holešovský – Koch, Mutina T.
(střídali: Carda, Hádek, Marek, Jelen, Liška)

Mladší žáci:

FC Slovan Rosice – Slatina/Slovan Brno      2:5 (0:3)

Branky Rosic: Franěk, Mutina

Sestava: Vladík – Jelen, Franěk, Liška, Klíma, Horký, Koníček, Pavlíček, Pokorný, Šindler, Mutina M.

V prvním kole krajského přeboru přivítají naši žáci Boskovice. Starší hrají v neděli od 9:00, mladší po nich v 10:45.