Žákovské týmy podlehly v úvodním kole krajského přeboru Boskovicím

V úvodním kole krajského přeboru přivítali rosičtí žáci Boskovice. Starším žákům nevyšel první poločas, který prohráli vysoko 0:7. Ve druhém poločase už se hra rosických o poznání zlepšila, přesto ale ve svém premiérovém vystupení v krajském přeboru prohráli 0:8. Mladší žáci sehráli s Boskovicemi mnohem vyrovnanější utkání, bohužel i díky neproměňování šancí podlehli svému soupeři 1:5.

Starší žáci:

FC Slovan Rosice – FC Boskovice      0:8 (0:7)

Branky: 5. a 65. Boček, 14. a 20. Opluštil, 11. Valoušek, 18. Najer, 24. Hasoň, 34. Čejka

Sestava: Bohýl – Hádek, Brunclík, Suchý, Boleslav, Holešovský, Koch, Vlček (K), Vladík, Petřivalský, Weber, Tobiáš, Vyhnalík

Mladší žáci:

FC Slovan Rosice – FC Boskovice      1:5 (0:4)

Branky: 43. Braun – 8., 24. a 52. Všijanský, 4. Najer, 26. Valoušek

Sestava: Vladík – Braun, Šindler, Klíma, Švestka, Hvězda, Mahovský, Franěk, Pokorný, Mutina M., Brim, Horký, Masný (K), Liška, Pavlíček

Ve druhém kole KP zajíždějí naše žákovské týmy do Ratíškovic, kde se utkají se sdruženým týmem Ratíškovice/Dubňany. Starší hrají v sobotu od 9:00, mladší po nich v 10:45.