Starší žáci otočili zápas s Veselí a slaví první výhru, mladší prohráli

Fantastický obrat předvedli starší žáci Slovanu, kteří prohrávali doma s Veselím už 1:4. Ve druhém poločase ale dokázali rosičtí náskok soupeře dohnat a v předposlední minutě strhnout vítězství na svoji stranu. Po třech těsných porážkách v řadě tak slaví první výhru v sezóně. Mladší žáci bohužel podlehli stejnému soupeři 2:5.

Starší žáci:

FC Slovan Rosice – FC Veselí n/M      5:4 (1:3)

Branky: 33. Koch, 45. Boleslav, 47. a 67. Vlček, 69. Weber – 5., 10. a 31. Maňák, 40. Šebesta

Sestava: Bohýl – Marek D., Hádek, Brunclík, Suchý, Boleslav, Holešovský, Liška, Koch, Vlček (K), Vladík, Petřivalský, Weber, Tobiáš, Masný, Mutina T.

Mladší žáci:

FC Slovan Rosice – FC Veselí n/M      2:5 (1:2)

Branky: 7. Masný, 52. Braun – 4., 23., 37. a 50. Štec, 40. Melichar

Sestava: Vladík – Braun, Šindler, Klíma, Švestka, Hvězda, Mahovský, Franěk, Pokorný, Jelen, Brim, Koníček, Horký, Masný (K), Liška, Pavlíček

Ve čtvrtek čeká žákovské týmy vložené kolo, ve kterém zajíždějí do Kyjova. Starší hrají od 14:30, mladší po nich v 16:15.