Vítězem 7. ročníku Enorm Cupu se stal Tatran Kohoutovice

V sobotu 7. října se na stadionu Slovanu uskutečnil již 7. ročník turnaje Enorm Cup, který pořádal náš klub ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky. Turnaje určeného pro starší přípravky se zúčastnilo celkem 12 týmů – FC Slovan Rosice A, FC Slovan Rosice B, TJ Slavoj Velké Pavlovice, FC Ivančice, FKM Kahan, TJ Tatran Kohoutovice A, TJ Tatran Kohoutovice B, SK Šlapanice, SK Moravská Slavia Brno, FK Podolí, SK Moravská Slavia Brno a FC Kuřim.

Vítězem letošního ročníku se stal tým TJ Tatran Kohoutovice A, na druhém místě skončil FKM Kahan a třetí místo obsadil FC Ivančice. Nejlepším střelcem turnaje se stal Matyáš Mutina (FC Slovan Rosice A), nejlepším brankářem byl vyhlášen Nicolas Labuda (TJ Tatran Kohoutovice A) a nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Marek Hampl (FKM Kahan).

Za Slovan Rosice startovaly na turnaji dva týmy – starší přípravka “A” (U11) a starší přípravka “B” (U10). Starší přípravka “A” obsadila v základní skupině s bilancí čtyř výher a jedné porážky druhé místo a v utkání o konečné 3. místo podlehla na penalty Ivančicím. Starší přípravka “B” skončila v základní skupině s pěti prohrami na šestém místě a v boji o konečné 11. místo prohrál nejmladší tým turnaje na penalty se Šlapanicemi.

Nejužitečnějšími hráči svých týmů byli zvoleni: Matěj Stárek (FC Slovan Rosice A), David Hudeček (SK Šlapanice), Tomáš Musil (FKM Kahan), Adam Paštika (TJ Slavoj Velké Pavlovice), Vojtěch Adam (FC Ivančice), Lukáš Kořínek (SK Moravská Slavia Brno), Lukáš Pelikán (FK Podolí), Aleš Vlasák (FC Kuřim), Dominik Fišer (SK Říčany), Matěj Bauer (TJ Tatran Kohoutovice A), Jiří Sedlák (TJ Tatran Kohoutovice B) a Patrik Pliska (FC Slovan Rosice B).

Zápasy starší přípravky “A” (U11):

Slovan Rosice – FKM Kahan      1:3 (Mezník)
Slovan Rosice – FC Kuřim      3:1 (Mezník 2, Mutina)
Slovan Rosice – SK Šlapanice      6:1 (Mutina 5, Mezník)
Slovan Rosice – SK Moravská Slavia Brno      3:0 (Neruda, Mezník, Mutina)
Slovan Rosice – TJ Tatran Kohoutovice B      6:2 (Mutina 4, Mezník, Neruda)

O 3. – 4. místo: Slovan Rosice – FC Ivančice      2:3 pp (Mutina, Klusák)

Sestava: Stárek – Hobza, Zákostelecký, Brunclík M., Neruda, Klusák, Červinka, Brunclík F., Řezníček, Mezník, Mutina, Limberg, Král

Zápasy starší přípravky “B” (U10):

Slovan Rosice – TJ Tatran Kohoutovice A      0:7
Slovan Rosice – FC Ivančice      0:4
Slovan Rosice – FK Podolí      0:3
Slovan Rosice – SK Říčany      1:4 (Pliska)
Slovan Rosice – TJ Slavoj Velké Pavlovice      0:8

O 11. – 12. místo: Slovan Rosice – SK Šlapanice      2:3 pp (Pliska, Salava)

Sestava: Phan – Kordiovský, Pliska, Horký, Kapoun, Salava, Gross, Nevřivý, Švéda, Vojtíšek, Rozík

Konečné pořadí týmů:

1. TJ Tatran Kohoutovice A
2. FKM Kahan
3. FC Ivančice
4. FC Slovan Rosice A
5. FC Kuřim
6. FK Podolí
7. TJ Slavoj Velké Pavlovice
8. TJ Tatran Kohoutovice B
9. TJ Moravská Slavia Brno
10. SK Říčany
11. SK Šlapanice
12. FC Slovan Rosice B

Kompletní výsledkový servis z turnaje je ke stažení zde

Starší přípravka “A”

Starší přípravka “B”

Společné foto starší přípravky “A” a “B”

About