V závěru zápasu přišli starší žáci ve Slatině o bod, mladší ho získali

Ještě pět minut před koncem utkání drželi starší žáci Slovanu na půdě Slatiny remízový stav, třemi slepenými brankami v závěru zápasu ale strhli domácí vítězství na svoji stranu. Co se nepodařilo starším, podařilo se mladším. Ti díky zlepšené hře ve druhém poločase srovnali výsledek zápasu na 2:2 a do tabulky krajského přeboru si připsali premiérový bod.

Starší žáci:

Slatina/Slovan Brno – FC Slovan Rosice      7:4 (3:1)

Branky: 32., 46. a 69. Doleček, 65. a 70. Jelínková, 3. Dervišič, 25. Valenta – 30. Mutina, 39. Vlček, 42. Weber, 48. Koch

Sestava: Petřivalský – Marek D., Hádek, Brunclík, Suchý, Boleslav, Holešovský, Liška, Koch, Vlček (K), Vladík, Jelen, Weber, Tobiáš, Masný, Vyhnalík, Mutina T.

Mladší žáci:

Slatina/Slovan Brno – FC Slovan Rosice      2:2 (2:0)

Branky: 3. Skoták, 27. Hladil – 35. Liška, 43. Masný

Sestava: Vladík – Braun, Klíma, Hvězda, Mahovský, Franěk, Pokorný, Jelen, Koníček, Brim, Horký, Masný (K), Liška

Příští neděli budou naše žákovské týmy hostit MSK Břeclav. Utkání starších se hraje v 9:00, mladší začínají v 10:45.