Starší i mladší dorostenci prohráli s Břeclaví shodně o jednu branku

Kvalitní dvojutkání sehrály oba dorostenecké týmy Slovanu, na body to ale tentokrát nestačilo. Starší dorost prohospodařil první poločas, během kterého se Břeclav dostala do dvougólového vedení. Po změně stran dokázali rosičtí snížit, i přes velký tlak a šance se jim ale vyrovnat nepodařilo. Mladší dorostenci se ujali v utkání vedení, břeclavští však třemi brankami v řadě otočili výsledek ve svůj prospěch. Rosičtí přesto nesložili zbraně a dokázali srovnat, bohužel sedm minut před koncem rozhodl o výhře hostů svojí čtvrtou brankou v zápase Ďurina.

Starší dorost:

FC Slovan Rosice – MSK Břeclav      1:2 (0:2)

Branky: 60. Wasserbauer – 1. Malhocký, 42. Nejezchleba

Sestava: Dočekal (K) – Wasserbauer, Pelikán, Bartlík – Zahradníček, Dutka, Kříž, Vitamvás (46. Liška) – Havlín (46. Prax), Bílek (46. Kozel), Jahn (76. Šlechtický)

Mladší dorost:

FC Slovan Rosice – MSK Břeclav      3:4 (1:2)

Branky: 26. Jobánek, 53. Červinka, 56. Kozel – 30., 33., 50. a 73. Ďurina

Sestava: Marek R. – Kratochvíl T., Šandera (60. Sachinidis), Šlechtický, Pospíšil (41. Červinka) – Král (73. Bareš), Jobánek, Stojan, Chatrný – Vaverka, Kozel (K)

V sobotu jedou naši dorostenci do Brna, kde se utkají s ČAFC Židenice 2011. Mladší hrají v 9:00, starší od 11:30.

Kategorie: Dorost