Dorostenci se s rokem 2017 rozloučili bronzem a bramborou

Poslední akcí fotbalového roku 2017 byl pro naše dorostence nedělní halový turnaj v Bohunicích. Turnaje určeného pro ročník 2000 a mladší se zúčastnilo celkem 10 týmů a rosičtí na něm měli hned dvoje zastoupení – FC Slovan Rosice a TJ Sokol Střelice, ve kterém hráli naši kluci doplnění o střelické.

V základních skupinách obsadily oba naše týmy shodně 2. místo a tak je na závěr turnaje čekal bratrovražedný souboj o bronz. V něm byl o jednu branku lepší tým Rosic a na Střelice tak zbyla nepopulární bramborová medaile. Každý z týmů si navíc odnesl jedno individuální ocenění, když Pavel Král byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje a Přemysl Jemelík se čtyřmi góly jeho nejlepším střelcem. Vítězem turnaje se stala Kuřim, která ve finále porazila ČAFC Židenice.

Zápasy ve skupinách:

Slovan Rosice – Tatran Bohunice     1:1 (Král)
Slovan Rosice – FC Kuřim     0:2
Slovan Rosice – FC Medlánky     4:1 (Vitamvás, Král, Kozel, Kratochvíl)
Slovan Rosice – Sokol Troubsko     5:1 (Vitamvás 2, Vaverka 2, Král)

Sokol Střelice – ČAFC Židenice     0:3
Sokol Střelice – Spartak Velká Bíteš     4:0 (Jemelík 2, Kokorský, Jucha)
Sokol Střelice – FC Medlánky B     4:1 (Jucha 2, Kříž, Jemelík)
Sokol Střelice – FC Soběšice     1:0 (Dutka)

Utkání o 3. místo:

Slovan Rosice – Sokol Střelice     2:1 (Kozel, Stojan – Jemelík)

Konečné pořadí týmů: