Dorostenci podlehli ve druhém přípravném utkání vysoko Blansku

Po výhře nad Kuřimí (4:2) v úvodním zápase přípravy sehráli naši dorostenci druhé přípravné utkání proti lídrovi Moravskoslezské dorostenecké divize FK Blansko. V prvním poločase nastoupili za Slovan převážně mladší dorostenci, které domácí jednoznačně přehrávali a zvítězili vysoko 6:0. Do druhého poločasu nastoupili rosičtí se staršími dorostenci a průběh utkání už byl mnohem vyrovnanější, přesto kvalitnímu soupeři podlehli 1:3.

FK Blansko – FC Slovan Rosice     9:1 (6:0)

Branka Rosic: Kozel

1. poločas: Marek R. (33. Hruška) – Bartlík, Dočekal (25. Prax), Vitamvás, Pospíšil – Chatrný, Král, Jobánek, Stojan – Havlín, Bareš

2. poločas: Hruška (66. Dočekal) – Kříž, Bartlík (75. Chatrný), Prax, Vitamvás (75. Havlín) – Jahn, Liška, Dutka, Zahradníček – Kratochvíl, Kozel

Kategorie: Dorost