Starší žáci porazili Bohunice 5:0, mladší vyhráli těsně 4:3

Až na šestý jarní pokus se podařilo starším žákům Slovanu získat tři body, když porazili předposlední Bohunice 5:0. O své výhře rozhodli rosičtí ve druhém poločase, ve kterém vstřelili všech pět branek.

Zápas mladších žáků měl průběh mnohem dramatičtější, přestože se v první půli dostali naši kluci už do tříbrankového vedení. Nakonec však slavili těsnou výhru 4:3.

Starší žáci:

FC Slovan Rosice – TJ Tatran Bohunice      5:0 (0:0)

Branky: 55., 59. a 69. Mutina, 40. Topor, 54. Vladík

Sestava: Bohýl – Marek D., Hádek, Brunclík L., Suchý, Boleslav, Holešovský, Masný, Koch, Vlček (K), Vladík F., Petřivalský, Jelen, Tobiáš, Topor, Liška F., Mutina T.

Mladší žáci:

FC Slovan Rosice – TJ Tatran Bohunice      4:3 (3:1)

Branka: 1. a 32. Liška, 11. Franěk, 14. Jelen – 27. Král, 35. Krupka, 45. Pláteník

Sestava: Franěk – Braun, Šindler, Klíma P., Švestka, Mahovský, Pokorný, Jelen, Koníček, Brim, Horký Š., Masný (K), Liška F., Pavlíček, Košec