O výsledcích žáků ve Veselí rozhodly první poločasy

Prospaným prvním poločasem se starší žáci Slovanu připravili o možnost bodovat na půdě Veselí nad Moravou, když domácím podlehli vysoko 0:6. Na konečné porážce 1:8 nezměnil nic ani zlepšený výkon ve druhém poločase.

Rovněž mladší žáci neměli vstup do zápasu ideální a Veselí pustili do tříbrankového vedení, které už nedokázali dotáhnout a prohráli 2:5.

Starší žáci:

FC Veselí n/M – FC Slovan Rosice      8:1 (6:0)

Branky: 1., 14. a 23. Zbytek, 18., 43. a 65. Maňák, 3. Soviš, 8. Martin – 49. Topor

Sestava: Bohýl – Marek D., Hádek, Brunclík L. (K), Suchý, Boleslav, Holešovský, Mahovský, Koch, Braun, Vladík F., Petřivalský, Jelen, Tobiáš, Topor, Liška F., Mutina T.

Mladší žáci:

FC Veselí n/M – FC Slovan Rosice      5:2 (3:1)

Branka: 20. a 21. Galuška, 9. Štec, 40. Takács, 45. Absolon – 22. Liška, 54. Masný

Sestava: Vladík T. – Braun, Šindler A., Klíma P., Švestka, Košec, Mahovský, Franěk, Pokorný, Jelen, Koníček, Brim, Horký Š., Masný (K), Liška F., Pavlíček