Prohlédněte si fotky a video z Náborového dne

V pátek 1. června se náš fotbalový klub již pošesté přidal k akci Můj první gól, určené pro budoucí malé fotbalisty a fotbalistky. Náborového dne pořádaného pod záštitou Fotbalové asociace České republiky se zúčastnilo více jak 300 dětí z prvních a druhých tříd ZŠ Rosice a předškoláků ze všech rosických mateřských škol. Na organizaci celé akce se podílelo téměř 40 hráčů a trenérů našeho klubu.

Celkem bylo pro děti připraveno 12 stanovišť, kterými je prováděli mladší a starší žáci Slovanu a na samotných stanovištích pak byli připraveni mládežničtí trenéři spolu se dorostenci, kteří dětem jednotlivá dovednostní cvičení vysvětlili a pomáhali jim při jejich absolvování. Na závěr je pak vždy ocenili různými odměnami. Děti si během sportovního dopoledne mohli například vyzkoušet kopat penalty na brankáře, střílet na přesnost do malé i velké branky, házet tenisákem na přesnost, zdolat překážkovou dráhu, přetahovat se lanem, proběhnout slalom s míčem a samozřejmě zahrát si fotbal.

FC Slovan Rosice pořádá celoroční nábor malých fotbalistů a fotbalistek. Pro více informací klikněte zde

Náborový den 2018 – video

Náborový den 2018 – fotogalerie

DSC_0086 -1 DSC_0103 -1 DSC_0123 -1 DSC_0139 -1 DSC_0153 -1 DSC_0167 -1 DSC_0174 -1 DSC_0185 -1 DSC_0193 -1 DSC_0228 -1