Starším žákům se předposlední kolo Tišnovské ligy povedlo

Naši starší žáci odehráli o víkendu předposlední kolo Tišnovské zimní ligy. Postupně se utkali s celky Žijeme hrou, Ždárem nad Sázavou a Tišnovem a nejenže všechny zápasy vyhráli, neobdrželi v nich dokonce ani jednu branku.

Komentář trenéra: Některé pasáže naší hry už snesly přísnější měřítko, ale stále máme na čem pracovat. Zejména v koncovce máme velké rezervy. Bohužel se nám zranil Zdeněk Suchý, který neštastně upadl na rameno a poranil si kliční kost. Všichni kluci včetně trenérů mu přejeme brzké uzdravení.

Zápasy Slovanu:

Slovan Rosice – Žijeme hrou     4:0
Slovan Rosice – FC ŽDAS Žďár n/S     6:0
Slovan Rosice – AFK Tišnov     1:0

Sestava: Tobiáš, Suchý, Carda, Masný, Švestka, Jahoda, Petřivalský, Weber, Mutina T., Koch, Tesař P., Klíma, Liška, Franěk, Vladík T.

Výsledkový servis našich starších žáků ze zimní ligy naleznete zde, kompletní informace o Tišnovské zimní lize pak zde

Kategorie: Žáci