Starší dorost porazil v přípravě Bohunice vysoko 12:0

Ve svém úvodním zápase zimní přípravy si naši starší dorostenci s chutí zastříleli, když sdružený tým Bohunice/Starý Lískovec porazili vysoko 12:0. V prvním poločase rosičtí sice promarnili řadu šancí, vše si ale vynahradili v poločase druhém, ve kterém nastříleli 11 branek.

Starší dorost:

Bohunice/Starý Lískovec – FC Slovan Rosice      0:12 (0:1)

Branky: 57., 58., 61. a 77. Polák, 6. a 90. Kříž, 52. Pelikán, 62. Dutka, 71. Král, 73. Kratochvíl, 83. Jobánek, 88. Černý

Rozhodčí: Markowski

Sestava: Marek – Havlín, Pelikán, Šlechtický (46. Kratochvíl D.) – Černý, Dutka (80. Jobánek), Kříž, Jahn (65. Šlechtický), Chatrný (46. Stojan) – Jobánek (46. Polák), Vaverka (46. Král)

V generálce na mistrovskou sezónu se starší dorostenci Slovanu utkají s Medlánkami. Utkání se hraje v neděli 17. března od 10:00.

Kategorie: Dorost