Ohlédnutí za zimní přípravou “A” týmu Slovanu

“A” tým Slovanu má za sebou povedenou zimní přípravu, během které odehrál 6 utkání s bilancí čtyř výher, jedné remízy a jedné prohry. To vše při aktivním skóre 18:5.

Přípravné zápasy:

Tuto zimu změřilo naše áčko síly se třemi týmy z MSFL a třemi týmy z krajského přeboru. Zatímco s týmy krajského přeboru byli rosičtí stoprocentně úspěsní, v zápasech s třetiligovými celky zaznamenali po jedné výhře, remíze a porážce.

SK Olympia Ráječko (KP) – FC Slovan Rosice      1:9
HFK Třebíč (KP) – FC Slovan Rosice      0:4
FC Velké Meziříčí (MSFL) – FC Slovan Rosice      0:2
FC Svratka Brno (KP) – FC Slovan Rosice      0:1
FK Hodonín (MSFL) – FC Slovan Rosice      2:2
MFK Vyškov (MSFL) – FC Slovan Rosice      2:0

Podrobné informace z jednotlivých utkání naleznete zde

Hráčský kádr:

V zimní přípravě nastoupilo v dresu Slovanu celkem 21 hráčů. Plný počet šesti startů si připsali Jan Zádrapa, Tadeáš Zezula, Josef Obůrka, Pavel Novák, David Pazourek, Petr Malata, Petr Šíp a Radim Chyla.

6 - Zádrapa, Zezula, Obůrka, Novák, Pazourek, Malata, Šíp, Chyla
– Moučka, Selinger, Drbal, Foral
– Kugler, Vítámvás, Černý M., Trtílek
- Dočekal, Strnad
- Kršák, Dutka
- Černý J.

Střelci:

Nejlepším střelcem zimní přípravy se stal Radim Chyla, který v šesti utkáních zaznamenal 5 branek. Tři přesné zásahy si připsal Pavel Novák a po dvou gólech vstřelili Petr Malata a Tadeáš Zezula.

- Chyla
- Novák