Mladší žáci mají za sebou poslední přípravu v Tišnově

Mladší žáci Slovanu absolvovali o víkendu poslední ze série venkovních turnajů na umělé trávě v Tišnově. I tentokrát byli naši kluci rozděleni do dvou týmů, z nich každý odehrál dva zápasy.

Komentář trenéra: Opět jsme kluky rozdělili na dva týmy tak, aby si zahráli s jinými soupeři než minulý týden. Hlavně první dvě utkání se nám herně i výsledkově povedli, ve druhých dvou bylo poznat, že nastoupili většinou hráči ročníku 2007, což proti kvalitním soupeřům bylo znát.

Zápasy U13 I:

Slovan Rosice – Žijeme hrou     2:2 (Tesař, Limberg)
Slovan Rosice – FKM Kahan     4:2 (Mutina 3, Limberg)

Sestava U13 I: Vladík, Klíma, Tesař, Pokorný, Řezníček, Šindler, Horký, Pavlíček, Koníček, Mutina, Limberg, Brunclík M., Brunclík F.

Zápasy U13 II:

Slovan Rosice – SK Pernštejn Nedvědice     0:6
Slovan Rosice – AFK Tišnov     0:7

Sestava U13 II: Stárek, Zakostelecký, Neruda, Šindler, Horký, Klusák, Pavlíček, Brunclík M., Brunclík F., Král, Koníček, Mutina, Limberg

Kategorie: Žáci