Mladší žáci “B” se zúčastnili turnaje v Hrotovicích

Silně obsazeného turnaje O pohár města Hrotovice se ve středu 8. května zúčastnili naši mladší žáci “B” (U12). Rosičtí odehráli během dne celkem 6 utkání, ve kterých ani jednou nebodovali a obsadili poslední 7. místo. Turnaj vypsaný pro ročník 2006 však odehráli s mladšími hráči ročníku 2007 a 2008 a především v prvních třech zápasech byli rovnocennými soupeři.

Komentář trenéra: Měli jsme na soupisce 11 hráčů a celý turnaj jsme odehráli pouze se třemi hráči na střídání. To se projevilo hlavně v druhé části turnaje, kdy už kluci šlapali vodu. I tak to ale nevypustili a rvali se až do konce. Smysl má hodnotit především první tři zápasy, byť jsme je odehráli bez přestávky. Bohužel jsme v nich selhali v proměňování šancí.

Zápasy Slovanu:

Slovan Rosice – TJ Sokol Hrotovice     0:1
Slovan Rosice – FC Velké Meziříčí     0:2
Slovan Rosice – HFK Třebíč     1:3 (Karásek M.)
Slovan Rosice – FC Ivančice     0:4
Slovan Rosice – 1. SC Znojmo     0:5
Slovan Rosice – FC Moravský Krumlov     0:5

Konečné pořadí týmů:

1. 1. SC Znojmo
2. FC Velké Meziříčí
3. FC Moravský Krumlov
4. HFK Třebíč
5. FC Ivančice
6. TJ Sokol Hrotovice
7. FC Slovan Rosice

Sestava: Stárek – Hobza, Červinka, Karásek A., Karásek M., Přibyl, Zákostelecký, Neruda, Limberg, Brunclík F., Brunclík M.

IMG_20190508_153326

Kategorie: Žáci