Starší přípravka “A” skončila na turnjaji v Náměšti na 4. místě

Druhou květnovou sváteční středu strávila naše starší přípravka “A” (U11) jakož i „B“ (U10) na turnaji (Memoriál Michala Hošťálka) v Náměšti nad Oslavou, kde skončila na pěkném 4. místě.

Komentář trenéra: V konkurenci 8 týmů jsme obsadili v oslabené sestavě pěkné čtvrté místo. Kluci odvedli skvělou práci a odehráli se všemi celky vyrovnaná utkání a troufám si říct, že do toho dali všechno. Za zmínku stojí také velice slušný výkon našeho brankáře. Od medaile nás dělilo jen trošku štěstí a jsem přesvědčený o tom, že v plné sestavě by jsme měli i na místo první. V průběhu turnaje se také uskutečnily dovednostní soutěže, kde v nožičkách (s počtem 60) všem vytřel zrak náš Ivan Živný.

Zápasy Slovanu:

Slovan Rosice – FC Náměšť n/O “A”     3:1 (Phan, Kroutil, Nevřivý)
Slovan Rosice – FKM Kahan     1:2 (Salava)
Slovan Rosice – TJ Sokol Březník     1:1 (Kordiovský)
Slovan Rosice – TJ Sokol Stařeč     0:2
Slovan Rosice – HFK Třebíč     1:2 (Živný)

Sestava: Živný – Salava, Švéda, Nevřivý, Horký, Kordiovský, Phan, Gross, Rozík, Kroutil