Květnového náborového dne se zúčastnilo přes 200 dětí

V pátek 31. května se náš fotbalový klub v právě probíhající sezóně 2018/19 podruhé a celkově již poosmé přidal k akci Můj první gól, která je určená pro budoucí malé fotbalisty a fotbalistky. Náborového dne pořádaného pod záštitou Fotbalové asociace České republiky se zúčastnilo přes 200 dětí z prvních tříd ZŠ Rosice a z mateřských škol Zámecká, Říčanská, Husova a Smetanova. Na organizaci celé akce se podílelo 35 hráčů a trenérů našeho klubu, za což jim, stejně jako vedení rosických MŠ a ZŠ, děkujeme.

Během slunného dopoledne bylo pro děti připraveno celkem 10 stanovišť, kterými je jako tradičně prováděli mladší a starší žáci Slovanu a na samotných stanovištích pak byli připraveni mládežničtí trenéři spolu s dorostenci, kteří dětem jednotlivá dovednostní cvičení vysvětlili a pomáhali jim při jejich absolvování. Děti si vyzkoušely například kopat penalty na brankáře, házet a střílet míčem na přesnost, zdolat slalom s míčem, házet tenisákama na přesnost a samozřejmě zahrát si fotbal. Na závěr sportovního dopoledne se všichni společně vyfotili a na památku všechny zúčastněné děti dostaly náramek a pěnový fotbalový míček.

FC Slovan Rosice pořádá celoroční nábor malých fotbalistů a fotbalistek. Pro více informací klikněte zde

Náborový den – květen 2019

Náborový den - květen 2019 (Společné foto)

Kategorie: Nezařazené