Náborového dne se zúčastnil rekordní počet 325 dětí

Ve středu 25. září se náš fotbalový klub již podeváté přidal k akci Můj první gól, která je určená pro budoucí malé fotbalisty a fotbalistky. Náborového dne se zúčastnil rekordní počet 325 dětí z prvních a druhých tříd Základní školy Rosice, ze všech čtyř rosických mateřských škol a premiérově i předškoláci z Mateřské školy Neslovice. Na organizaci celé akce se podílelo téměř 50 hráčů a trenérů našeho klubu, v čele s GTM OFS Brno-venkov Petrem Soustružníkem a GTM MěFS Brno Ondřejem Šafránkem. Všem pomocníkům, stejně jako vedení jednotlivých MŠ a ZŠ, děkujeme!

Během dopoledne bylo pro děti připraveno celkem 12 stanovišť, kterými je jako tradičně prováděli mladší a starší žáci Slovanu a na samotných stanovištích pak byli připraveni mládežničtí trenéři spolu s dorostenci, kteří dětem jednotlivá dovednostní cvičení vysvětlili a pomáhali jim při jejich absolvování. Děti si mohly vyzkoušet kopat penalty na brankáře, zaházet a zastřílet si míčem na přesnost, změřit si rychlost vlastní střely, zdolat slalom s míčem, přetahovat se lanem, zaházet si tenisákama na přesnost a samozřejmě zahrát si fotbal. Na závěr sportovního dopoledne se všichni společně vyfotili a na památku všechny zúčastněné děti dostaly náramek a fotbalovou propisku FC Slovan Rosice.

FC Slovan Rosice pořádá celoroční nábor malých fotbalistů a fotbalistek. Pro více informací klikněte zde

Náborový den – září 2019

Náborový den - září 2019