Podzimní statistiky mládežnických týmů Slovanu

Celkem 10 mládežnických družstev reprezentovalo v podzimní části sezóny 2019/2020 FC Slovan Rosice v soutěžích řízených Fotbalovou asociací České republiky. Níže přinášíme podrobné informace o výsledcích, hráčských statistikách a umístění jednotlivých týmů ve svých soutěžích.

Starší dorost

Starší dorost doplatil na podzim v řadě utkání na neproměňování šancí a i proto se ziskem 14 bodů (4-2-6) přezimuje na 8. místě tabulky krajského přeboru. To vše při záporném skóre 21:26. Do všech 12 odehraných utkání zasáhla pětice hráčů Tomáš Kratochvíl, Matěj Stojan, Pavel Král, Daniel Vaverka a Filip Vladík. Nejlepším střelcem týmu je Oliver Polák, který je s 9 góly celkově 8. nejlepším střelcem soutěže.

Podrobné informace ze všech utkání naleznete zde, osobní statistiky hráčů zde a tabulku zde

Mladší dorost

Mladší dorost má za sebou povedenou půlsezónu během níž nasbíral 20 bodů za 6 výher, 2 remízy a 4 porážky. Za to mu při kladném skóre 45:30 patří 6. místo. Start v každém utkání si připsala čtveřice hráčů David Bohýl, Lukáš Brunclík, Filip Vladík a Jan Weber. Nejvíc gólů vstřelili Jan Weber, který je se 14 brankami druhým nejlepším střelcem soutěže, Tadeáš Mutina – 9 gólů (celkově 5.-7. místo) a David Oršoš – 7 branek (celkově 12.-16. místo).

Informace z jednotlivých utkání si můžete prohlédnout zde, hráčské statistiky zde a tabulku zde

Starší žáci

Starší žáci mají za sebou spíše herně, než výsledkově povedený podzim. Díky třem výhrám z posledních tří zápasů se však vzdálili od sestupových vod a do jarních bojů budou vstupovat z 9. místa tabulky krajského přeboru. V první polovině sezóny nasbírali starší žáci 15 bodů s aktivním skóre 41:40. Nejlepšími střelci týmu jsou Ondřej Masný (15 branek – celkově 3. místo) a Petr Tesař (10 branek – celkově 9.-14. místo).

Podrobnosti ze všech utkání starších žáků jsou zde, tabulka zde

Mladší žáci “A”

Mladší žáci “A” získali v první polovině soutěže úctyhodných 30 bodů za 10 výher a 3 porážky (skóre 65:30), což jim v tabulce zajistilo 4. místo. Nejvíce branek z týmu nastříleli Matyáš Mutina (20 gólů – celkově 3. místo) a Štěpán Klusák (12 gólů – celkově 10.-13. místo).

Informace z mistrovských utkání mladších žáků “A” naleznete zde, tabulku zde

Mladší žáci “B”

Mladší žáci “B” si během podzimu vedli se střídavými úspěchy. Díky třem výhrám, jedné remíze a sedmi porážkám získali dohromady 10 bodů (skóre 34:58) a v tabulce okresního přeboru se nachází na 8. pozici. V dresu mladších žáků “B” se gólově nejvíckrát prosadili Adam Karásek (5) s Ondřejem Charvátem (5).

Informace z mistrovských utkání mladších žáků “B” naleznete zde, tabulku zde

Starší přípravka “A”

Starší přípravka “A” v 11 odehraných zápasech jednou zvítězila, jednou remizovala a devětkrát prohrála. Konta soupeřů zatížila naše nejstarší přípravka 62 brankami oproti 122 obdrženým. Nejvíce branek v týmu zaznamenal Martin Svoboda (30 gólů – celkově 6.-8. místo) a Jan Mezník (20 gólů – celkově 18.-21. místo).

Pro více informací z mistrovských utkání klikněte zde, tabulku střelců najdete zde

Starší přípravka “B”

Starší přípravka “B”, která často hraje proti starším protivníkům, zaznamenala v 9 odehraných podzimních utkáních 3 vítězství a 6 porážek. Dohromady nastřílela starší přípravka “B” 34 branek a inkasovala jich 116. Nejlepšími střelci týmu se s 5 góly stali Vojtěch Kostřica s Damiánem Dutkou, o jednu branku méně zaznamenali Jan Klíma a Martin Svoboda.

Podrobnosti ze všech utkání naleznete zde, tabulku střelců zde

Mladší přípravka “A”

Mladší přípravka „A“ nasbírala na podzim 13 bodů za 4 výhry, jednu remízu a 5 proher. Dohromady nastříleli kluci a holky z mladší přípravky “A” 69 gólů a 123 jich obdrželi. Nejvíce branek zaznamenal Jakub Franěk, který se trefil 24 krát (celkově 12. místo). Druhým nejlepším střelcem týmu byl s 19 brankami Albert Navrátil (celkově 15.-16. místo).

Informace z utkání mladší přípravky “A” jsou zde, tabulka střelců zde

Mladší přípravka “B”

Mladší přípravka „B“ patří ve své soutěži mezi věkově nejmladší týmy a tomu většinou odpovídají i její výsledky. Na podzim odehrála nejmladší přípravka Slovanu celkem 10 utkání, ve kterých jednou zvítězila, jednou remizovala a osmkrát prohrála. Konta soupeřů zatížila 51 brankami, sama inkasovala 142 branek. Nejlepším střelcem týmu je se 14 góly Jakub Franěk (celkově 23. místo), druhý nejčastěji střílející je pak s 11 brankami Jakub Skokan (celkově 30. místo).

Výsledkový servis naleznete zde, tabulku střelců zde

Fotbalová školička

Zatímco u soutěží přípravek se nezveřejňují tabulky, u kluků a holek z fotbalové školičky se nezveřejňují ani výsledky. Hraje se pouze pro radost. Nejmenší členové našeho klubu absolvovali na podzim čtyři turnaje.

Podrobné informace o naší fotbalové školičce včetně informací o celoročním náboru malých fotbalistů a fotbalistek naleznete zde