Mladší dorostenci se zúčastnili turnaje v Rapoticích

V sobotu 7. prosince se naši mladší dorostenci zúčastnili tradičního mikulášského turnaje v malé kopané v Rapoticích. Turnaje určeného pro kategorii mužů se zúčastnilo celkem 7 mužstev, které se mezi sebou utkaly systémem každý s každým. Naši kluci sice všechna svá utkání prohráli, několikrát však byli bodům blízko.

Komentář trenéra: S Novou Vsí, která nakonec skončila třetí, jsme dlouho sahali po vítězství, posléze minimálně po bodu, ale stejně jako  ve většině zápasů nás soupeř nakonec přetlačil. Naopak s pozdějším vítězem Bubu Team kluci zažili, jak vypadá kolotoč narážeček v plné rychlosti. Potřebujeme víc takových konfrontací, abychom dokázali rozvinout větší preciznost a klid v zakončení a důslednost se zodpovědností v obranné fázi. Prostě to, co trápí mladší dorost i v soutěži krajského přeboru.

Zápasy Slovanu:

FNL Zone – Slovan Rosice     4:1
Nová Ves – Slovan Rosice     3:2
Bubu Team – Slovan Rosice     8:1
Sparťáci – Slovan Rosice     7:2
Kundratice – Slovan Rosice     3:0
Team 23 – Slovan Rosice     5:2

Střelci: Mutina 3, Carda 2, Tesař 2, Oršoš

Sestava: Bohýl, Brunclík, Carda, Vladík, Orsoš, Mutina, Tesař J., Tesař P.

Kategorie: Dorost