Mladší přípravka veze z Velikonočního turnaje 3. místo

Kdo si před odjezdem na Velikonoční turnaj v Podolí u Brna přečetl seznam účastníků (Vyškov, Líšeň, Sparta Brno, Kuřim, Rajhrad, Vojkovice, Podolí), asi by nečekal, že se budeme vracet s medailovou pozicí.
Původní plán turnaje byl – dvě základní skupiny a následně pak dvě skupiny o umístění. Po redukci celkového počtu týmů na 9, zvolili organizátoři hrací systém “každý s každým”. Kluky tedy čekala porce 8 zápasů, každý po 15 minutách.
Turnaj jsme odehráli s celkovou bilancí 6 výher a 2 porážky – celkově třetí místo. Vítězem turnaje byl tým MFK Vyškov “A”, stříbro si odvezli hráči Vojkovic.

Sestava Rosice: Fridrich Pavel, Klíma Petr, Koníček Kryštof, Košec Daniel, Pokorný Jan, Přibyl Ondřej, Řehák Alex, Vladík Tadeáš.

Přehled zápasů:

Rosice – Vyškov “A” 2:5 (Góly Rosice: Košec, Řehák)
Rosice – Podolí 4:2 (Góly Rosice: Koníček, Košec, Přibyl, Vladík)
Rosice – Líšeň 10:1 (Góly Rosice: Řehák 4x, Klíma 3x, Košec 2x, Koníček)
Rosice – Kuřim 3:1 (Góly Rosice: Koníček, Košec, Vladík)
Rosice – Vojkovice 0:3
Rosice – Sparta Brno 5:4 (Góly Rosice: Klíma 2x, Košec 2x, Řehák)
Rosice – Rajhrad 5:2 (Góly Rosice: Klíma, Košec 3x, Přibyl)
Rosice – Vyškov “B” 6:1 (Góly Rosice: Vladík 3x, Řehák 2x, Košec)

Fotografie si můžete prohlédnout zde.