Dorostencům návrat na fotbalový trávník vyšel, obojí vyhráli

Kvalitní dvojutkání sehráli ve středu 3. června mladší a starší dorostenci Slovanu, kteří se po několikaměsíční pauze utkali s celkem Tišnova. Začátek utkání mladšího dorostu patřil hostům, kteří se díky proměněné penaltě ujali vedení. Rosičtí však postupem času srovnali nejen hru, ale i skóre. Po změně stran pak domácí dokázali vstřelit o jednu branku více jak tišnovští a zvítězili nakonec 3:2. Starší dorostenci odehráli velmi dobrý první poločas a díky třem pěkným brankám získali vedení 3:0. Ve druhém poločase však postupně docházely našim klukům síly, hra byla daleko vyrovnanější a Tišnov vyhrál druhé dějiství poměrem 2:1.