Mladší žáci sehráli v týdnu dvě přípravná utkání

Kombinovaný tým mladších žáků odehrál tento týden dva přípravné zápasy, konkrétně v úterý proti Ivančicím a o den později v Říčanech.

FC Ivančice – FC Slovan Rosice      8:3

Branky Rosic: Karásek M., Karásek A., Kirš

SK Říčany – FC Slovan Rosice      1:5

Branky Rosic: Mašek 2, Svoboda, Krejčí, Řezníček

Komentář trenéra: V obou utkáních jsme využili všechny zdravé hráče, v úterý nás bylo 23 a ve středu 20. Byla to rozdílná utkání, Ivančice prokázaly svou kvalitu a utkání hrané 3×30 minut bylo herně vyrovnané, jen jsme nedokázali proměňovat šance a prohráli 8:3. S Říčany to byla hra na jednu branku, ale neproměňovali jsme opět i ty nejvyloženější příležitosti. Domácí nám sice vstřelili asi o 4 branky více, ale všechny tyto góly i příležitosti měli po velkých ofsajdových postaveních a jelikož se hrálo bez rozhodčích, nechávali jsme situace dohrávat.

Poslední a zároveň “nejdůležitější” utkání sezóny hráče čeká v pátek a to proti trenérům a rodičům. Výkop v 17:00. Po tomto těžkém zápase budou mít kluci asi měsíc volno a k tréninku se vrátíme v týdnu od 20. července 2020.
Kategorie: Žáci