Klubové focení – informace k objednávání kartiček

Vážení hráči, rodiče, trenéři,

náhledy fotek jsou již v objednávkovém systému www.sportovnikarticky.cz

Kód pro vstup do Vaší třídy je prostřednictvím jedinečného kódu, který je pouze pro tuto třídu. Zadávejte kód ručně, ne kopírováním. Může se stát, že zkopírovaný kód systém nepřijme.

Třída (tým) – kód pro vstup:

Muži A: 6ceque

Muži B: dgravm

Starší dorost: 3pz9jb

Mladší dorost: bq2yyx

Starší žáci A: buwfsy

Starší žáci B: kqdxhg

Mladší žáci A: 1bh9c3

Mladší žáci B: 89cdvm

Starší přípravka A: c58tg6

Starší přípravka B: vqtxqj

Mladší přípravka A: fes8r4

Mladší přípravka B: hw1wfq

Fotbalová školička: s54emt

Máte možnost výběru ceníku s kartičkama a bez kartiček.

Objednávku je nutné mít uzavřenou. Po odkliknutí “Objednat” se Vám na obrazovce objeví, že objednávka byla úspěšně vytvořena a taky platební údaje. Vše Vám přijde i na Váš e-mail.

Platbu za objednávku doporučujeme uhradit neprodleně, vzhledem k datu uzavření všech objednávek klubu s dopravou ZDARMA.

Objednání: Jeden hráč – jedna objednávka. Nelze do jedné objednávky dostat více hráčů, i když to jsou sourozenci.

Prosím nezapomeňte užívat diakritiku (háčky a čárky) ve vyplňování objednávky.

Neopravujeme žádnou chybu v náhledu, pouze pokud nesedí příjmení k obličeji (napište do e-mailu). Náhledy jsou pouze informativní pro Vás. Co si napíšete do objednávky, to budete mít na objednaných produktech.

Uzavření objednávek pro dopravu ZDARMA: 6. října 2020 23:59

Uzavření objednávek s placenou dopravou: 31. ledna 2021 23:59 !!! PO TOMTO DATU BUDE VÝMAZ – SKARTACE VŠECH FOTEK KLUBU.

Termín odeslání hotové zakázky placenou dopravou: do 10 pracovních dnů od připsání částky za objednávku.

Termín dodání s dopravou ZDARMA k trenérovi: do 32 pracovních dnů od otevření objednávek (delší termín proto, že se objednávky s dopravou zdarma uzavřou hromadně k jednomu termínu, hromadně se zpracují a hromadně dopraví na klub).

Potřebujete-li s něčím poradit, volejte 736 243 763 nebo pište na kocourek@kartickyhracu.cz. V e-mailu prosím uveďte svoje tel. číslo pro rychlejší komunikaci.

Děkuji a přeji pohodovou práci s našim Objednávkovým systémem.

Za Tým Kartičky Hráčů

Pavel Kocourek