Béčko mužů odehrálo poslední tréninkový zápas sezóny

Poslední utkání sezóny odehrálo béčko Slovanu ve Zbýšově. Ještě v 88. minutě naši borci prohrávali 1:2. Drtivým závěrem však dokázali zápas otočit, když vítěznou trefu dával v 91. minutě Filip Jahn. Všechny čtyři odehrané zápasy byly součástí Covid Cupu. A i přesto, že se příští týden hraje ještě poslední kolo, ve kterém má Slovan volno, je již nyní jisté, že jsme tento improvizovaný turnaj vyhráli. Všichni naši soupeři v tomto turnaji jsou účastníky okresního přeboru. Konfrontace s nimi nám dává příslib do příští sezóny. Rezerva Slovanu totiž tuto soutěž bude přiští rok hrát. Blahopřejeme!!

TJ Baník Zbýšov – FC Slovan Rosice “B”      2:3 (1:0)

Branky: 4. a 83. Foral – 61. Karásek V., 88. Jobánek O., 91. Jahn F.

ŽK:

Rozhodčí:

Diváků:

Rosice: Marek (70. Soustružník) – Endl (46. Jahn D.), Svoboda (70. Bílek), Jobánek M. (60. Jahn F.), Zahradníček (60. Pulyak) – Jobánek O., Karásek V., Janda (46. Prax), Hvězda, Král (46. Stojan) – Jahn F. (46. Polák)

Kategorie: B tým