Dorostenci přehráli Velkou Bíteš vysoko 7:0

Vysokou výhrou 7:0 nad týmem Velké Bíteše se naši dorostenci rozloučili v sobotu s letošní covidem poznamenanou sezónu.

Starší dorost:

FC Velká Bíteš – FC Slovan Rosice      0:7 (0:2)

Branky: Mutina 3, Haminger, Kotačka, Kovář, Diviš

Sestava: Oborný – Brunclík, Pokorný M., Lichka, Apruzzese – Masný, Diviš – Kotačka, Haminger, Sachinidis – Mutina (střídali: Pokorný J., Liška, Petkovský, Jindra, Střecha)

Komentář trenéra: Letošní podivnou sezónu zakončil náš tým jednoznačným vítězstvím ve Velké Bíteši za lázeňského počasí 33 stupňů. První poločas se soupeř snažil držet krok, ale postupem času se začala projevovat naše kvalita a hlavně fyzická kondice. I když soupeř hrál s dorazovým ročníkem a my jsme měli v sestavě velice mladé hráče, převážně starší žáky a pouze 4 starší dorostence, tak jsme zápas díky dobré organizaci hry a nasazení zvládli velice slušně. Tadeáš Mutina opět potvrdil střeleckou formu a přidal třetí hattrick v řadě (10 gólů ve třech zápasech). Hlavní radost nám ale udělala obrana, která udržela nulu vzadu. Čeká nás třítýdenní volno a pak krátká, ale velmi intenzivní letní příprava, ve které se střetneme se zajímavými soupeři včetně divizního Blanska a brněnské Čafky.

Kategorie: Dorost