Béčko mužů získalo na turnaji ve Vémyslicích stříbrné medaile

O víkendu 3. – 4. července se hráči “B” týmu zúčastnili 32. ročníku turnaje v malé kopané ve Vémyslicích na umělé trávě. V sobotu se odehráli zápasy v základních skupinách, které byly doplněny o dovednostní soutěže a v neděli se pak odehrála utkání play-off. Naši hráči ve skupině porazili v prvním utkání tým Galatasaray 7:4, ve druhém utkáním proti domácímu týmu Nora “A” zvítězili 2:0 a postup z prvního místa potvrdili výhrou ve třetím utkání, které vyhráli 4:0 nad týmem Kutchans.

Po základních skupinách se většina hráčů zúčastnila již výše zmíněných dovednostních soutěží (nožičky, penalty a kop přes celé hřiště na branku), ve kterých jsme obsadili tři druhá místa. Nožičky – Vojtěch Dočekal, Penalty – David Jahn, Kop přes celé hřiště – Vojtěch Hanzal. Poté následovalo společné promítání čtvrtfinálových zápasů Eura 2020 Česko – Dánsko a Anglie – Ukrajina.

V neděli jsme ve čtvrtfinále zvítězili 4:0 nad soupeřem Mackův tým a v semifinále jsme narazili na soupeře ze skupiny Galatasaray. Tentokrát už to nebyla přestřelka jako v základní skupině, ale spíše boj taktiky a tu jsme zvolili lepší a zvítězili 3:1. Ve finále jsme s týmem K*ndy i přes vynikající výkon našeho brankáře prohráli 2:0 a umístili se tak na konečném 2. místě. Náš brankář Richard Marek byl vyhlášen nejlepším brankářem celého turnaje.

Sestava: Richard Marek, Lukáš Janda, Lukáš Endl, Vojtěch Hanzal, David Jahn, Filip Jahn, Pavel Pulyak, Tomáš Zahradníček, Vojtěch Dočekal a David Katzer

Konečné pořadí:

1. místo: K*ndy