Béčko mužů vyhrálo ve Zbýšově a vyhouplo se na 2. místo

“B” tým mužů Slovanu zvítězil na půdě dosud stoprocentního Zbýšova 3:1 a minimálně do neděle mu v tabulce okresního přeboru patří 2. příčka.

TJ Baník Zbýšov – FC Slovan Rosice “B”      1:3 (0:1)

Branky: 58. Svat – 9. Prax, 48. Endl, 70. (PK) Král

ŽK: Nekuža – Dutka, Karásek J., Svoboda

ČK: 68. Tetur (Zbýšov)

Rozhodčí: Polák – Suchý, Baštař

Diváků: 60

Rosice: Marek – Karásek J. (K), Šafránek (25. Svoboda), Janda, Jobánek O. – Endl, Dutka (46. Stojan), Král, Prax, Zahradníček (61. Polák) – Kozel (70. Kratochvíl D.)

Komentář trenéra: Na utkání s dosud naplno bodujícím soupeřem jsme se v týdnu pečlivě připravovali. Věděli jsme, že nás čeká velmi těžký a hektický zápas, což se také plně potvrdilo. Prvním kritickým momentem, který jsme museli zvládnout, bylo za stavu 1:0 zranění stopera Ondry Šafránka. Druhým zlomovým bodem a černou skvrnou na již tak dost vyhroceném zápasu, byl doslova likvidační zákrok domácího brankáře na našeho Mirka Kozla, po kterém již nemohl pokračovat ve hře a těžce otřesen opouštěl hřiště. Následovala červená karta a pokutový kop, který bezpečně proměnil Pavel Král a poslal náš tým do vedení 3:1, které jsme si již v závěru uhlídali. Za předvedený výkon patří všem hráčům poděkování, zejména pak za nasazení, zarputilost se kterou zápas odehráli a v neposlední řadě také za plnění všech taktických pokynů, se kterými jsme do utkání šli.

Kategorie: B tým