Starší žáci “B” v Rajhradě na body nedosáhli

Ve 2. kole okresního přeboru starších žáků podlehlo v souboji béček rosické rajhradskému 4:2.

RAFK Rajhrad “B” – FC Slovan Rosice “B”      4:2 (1:0)

Branka: 30. a 41. Tumanjan, 44. Jandl, 70. Vrbka – 49. Charvát, 65. Karásek A.

Sestava: Nevřivý – Salava, Charvát, Limberg, Karásek A. (K), Horký N., Švéda, Kapoun, Řezníček, Krejčí, Smištík, Rozík, Mašek, Tvrdoň, Kordiovský, Gross, Svoboda, Mezník

Komentář trenéra: Ve včerejším utkání jsme dotáhli z nepříznivého stavu 0:3 v polovině druhé půle na 2:3, následně jsme byli herně lepší, nepodařilo se nám však proměnit čtyři vyložené šance. V poslední minutě zápasu jsme naopak inkasovali gól na 4:2. Nutno podotknout, že kromě pěti hráčů, měli všichni kluci již jeden těžký dopolední zápas v nohách. Vyčerpanost byla tedy značná. Projevilo se ale bojovné srdce a vůle po vítězství, což sice tentokrát nestačilo, i přes to si za herní výkon a nasazení zaslouží všichni pochvalu.