Dorostenci jedou ze Svratky Brno s prázdnou

Starší dorost Slovanu odehrál na půdě lídra soutěže velmi povedený zápas a za svoji bojovnost a disciplinovanost mohl pomýšlet i na zisk bodu. Bohužel těsně před koncem utkání za stavu 1:0 pro domácí neproměnil Dominik Moučka pokutový kop a domácí následně dvěma brankami pojistili své vítězství. Rovněž mladší dorostenci odehráli proti vedoucímu celku soutěže dobrý zápas, na bodový zisk to však nestačilo.

Starší dorost:

FC Svratka Brno – FC Slovan Rosice     3:0 (0:0)

Branky: 47. Havlín, 87. Strakoš, 90. Měchura

Sestava: Prokůpek – Dočekal, Maděránek, Hibš (K), Wasserbauer – Bohýl (87. Pospíšil), Hvězda, Moučka, Pouchlý – Jahn F., Haněl

Mladší dorost:

FC Svratka Brno – FC Slovan Rosice     4:1 (2:0)

Branky: 9. a 60. Grošov, 12. Nevřivý, 80. Slouka – 63. Hrouzek

Sestava: Dočekal – Wasserbauer (41. Hlaváč), Bílek, Macák, Pelikán – Hrouzek, Klíma, Kratochvíl (61. Jahn D.), Vitamvás, Liška – Jahn F. (K)

V dalším kole přivítají dorostenci Slovanu na svém stadionu Slatinu. Utkání se hrají v sobotu 30. května od 10:00 (starší) a 12:15 (mladší).

Kategorie: Dorost