Žáci Slovanu vezou ze Svratky Brno čtyři body

Starší žáci přes značné absence dokázali přestát první půli, kdy měli domácí velkou převahu. Jen díky Ondrovi v bráně se odcházelo do kabin za nerozhodného stavu 1:1. V druhém poločase jsme hru zlepšili, přidali dva góly a zápas dokázali dovést do vítězného konce.  Mladší opět museli vydatně pomoci starším, ale i přesto odehráli výborný zápas proti týmu, který celý zápas střídal dvě kompletní sedmičky. I tak lze hodnotit remízu za smolnou, protože domácí vyrovnávali až v poslední minutě.

Starší:

Svratka Brno – FC Slovan Rosice    1:3 (1:1)

Branky: 23. Řezník – 26. Vitamvás, 46. Jahn (PK), 70. Oklešťková

Sestava: Čalkovský – Pelikán, Klíma, Maděránek, Červinka – Vitamvás, Kratochvíl, Jahn, Oklešťková – Marek, Vladík; Šandera

Mladší:

Svratka Brno – FC Slovan Rosice    4:4 (3:3)

Branky Rosice: Červinka 2, Šandera, Sedláček

Sestava: Marek R – Šandera, Červinka, Marek T – Vyhnalík, Bohýl, Vladík – Sedláček; Koch, Marek D, Masný, Karásek

V příštím kole přivítáme na domácím hřišti Tuřany. Hraje se v neděli 7.6. 2015. Starší v 9:00, mladší v 10:45.