Týmy U11 a U13 se zúčastnily Poháru mládeže FAČR

V úterý 14.9., respektive ve čtvrtek 16.9., se naše starší přípravka “A” a mladší žáci “A” zúčastnili předkola Poháru mládeže Fotbalové asociace ČR, dříve známého jako Ondrášovka Cup.

Zatímco mladší žáci “A” (U13) se s bilancí 3 výher, jedné remízy a jedné prohry probojovali ze 2. místa do další fáze soutěže, starší přípravka “A” (U11) v silné konkurenci nezískala ani bod a v soutěži končí.

Výsledky U13:

Slovan Rosice – Sokol Bedřichov     2:3 (branky: Tvrdoň, Krejčí)
Slovan Rosice – FC Ivančice     2:1 (branky: Kirš, Krejčí)
Slovan Rosice – FK Znojmo     3:1 (branky: Mašek, Kirš, Krejčí)
Slovan Rosice – Dosta Bystrc     0:0
Slovan Rosice – Sokol Štoky     2:0 (branky: Kirš 2)

Komentář trenéra: Hlavně v prvním utkání bylo vidět, že kluci bojují s jiným formátem hry a pravidly, nakonec ale vše zvládli a zaslouženě postoupili do dalšího kola.

Výsledky U11:

Slovan Rosice – FC Velké Meziříčí     2:10
Slovan Rosice – Svratka Brno     1:9
Slovan Rosice – FC Kuřim     0:10
Slovan Rosice – Ježek Rantířov     2:4
Slovan Rosice – RDR Akademie     0:6

Komentář trenéra: Kluci a holky se v silné konkurenci týmů rvali jak lvi, bohužel někteří na tom nebyli zdravotně nejlíp a i to se podepsalo. Skončili jsme sice poslední, ale se ctí.

Mladší žáci “A”

Starší přípravka “A”