Do okresního výběru dívek bylo pozváno 5 hráček Slovanu

V neděli 16. ledna proběhl v nafukovací hale Základní školy Novolíšenská v Brně historicky první dívčí kemp okresních výběrů ročníku 2010 a mladší. Z našeho klubu bylo nominováno hned 5 hráček – Natálie Nováková, Veronika Fukanová, Karolína Fukanová, Adriana Soustružníková a Melanie Malatová. Poslední jmenovaná se omluvila z důvodu školního lyžařského výcviku. Hráčkám se věnovali zkušené trenérky z SK Líšeň Eliška Houšťová, Martina Šperková a Viktorie Kaiser. Organizaci kempu pak zajistili GTM MěFS Brno Ondřej Šafránek, GTM OFS Brno-venkov Petr Musil a předseda Komise mládeže OFS Brno-venkov Petr Soustružník.

Komentář Petra Soustružníka: Je vidět, že práce s mládeží, a to nejen s chlapci, je v našem klubu na dobré cestě.