“A” tým Slovanu zahajuje ve středu letní přípravu

Ve středu 8. července v 17:00 zahajuje “A” tým Slovanu letní přípravu na novou sezónu. Do ní vstoupí s novým hlavním trenérem Danielem Břežným, který poslední tři sezóny působil na lavičce juniorského týmu Zbrojovky Brno. Asistentem zůstává i nadále Petr Gamba a vedoucím týmu Miroslav Bílek

Během přípravy odehraje “A” tým celkem čtyři přípravná utkání a jedno pohárové. První mistrovské utkání pak odehraje v sobotu 8. srpna (16:30) v Bystřici nad Pernštejnem a před domácími diváky se poprvé představí v sobotu 15. srpna (16:30), kdy přivítá nováčka soutěže FK Kozlovice.

Přípravná utkání:

15.7. (St)   18:00   FC Slovan Rosice – TJ Tatran Bohunice (Rosice)
18.7. (So)  10:30   FC Slovan Rosice – FC Ivančice (Rosice)
29.7. (St)   18:00   FC Slovan Rosice – FC Sparta Brno (Rosice)
1.8. (So)    10:30   FC Slovan Rosice – MFK Vyškov (Rosice)

Pohár České pošty – 1. kolo:

25.7. (So)  16:30   FC Slovan Rosice – HFK Olomouc (Rosice)

Úspěšnější tým z prvního kola poháru pak na svém stadionu přivítá prvoligovou Sigmu Olomouc.

Po roční velmi dobré farmářské spolupráci s Tatranem Bohunice se vedení klubu rozhodlo využít projektu farma i v nastávajícím soutěžním ročníku a pro sezónu 2015/2016 se dohodlo na spolupráci s klubem TJ Čechie Zastávka.

Informace z úvodního tréninku a o změnách v kádru přineseme ve čtvrtek…