Rosičtí dorostenci pomohli JmKFS k bronzu na turnaji Josefa Šurala

Ve dnech 15. – 16. června se pětice mladších dorostenců Slovanu zúčastnila v barvách krajského výběru Jižní Moravy finálového turnaje mladších dorostenců O pohár Josefa Šurala. Turnaj se hrál v Praze na Strahově a účast na něm si vybojovaly 4 nejlepší týmy z mezikrajských turnajů – Středočeský KFS, Pardubický KFS, Jihomoravský KFS a Pražský FS.

Středeční semifinálové utkání našeho výběru se Středočeským krajem skončilo remízou 1:1 a o postupujícím rozhodovaly penalty. V nich byl lepší soupeř a na výběr JmKFS tak zbylo “pouze” utkání o 3. místo. V něm ve čtvrtek i díky povedenému prvnímu poločasu porazil výběr JmKFS výběr Pardubického kraje 3:2 a mohl tak slavit zisk bronzových medailí.

Náš fotbalový klub reprezentovali Jan Oborný, Marek Švestka, Vojtěch Haminger, Adam Novák a Alex Petkovský.

Zápasy JmKFS:

Semifinále: Jihomoravský KFS – Středočeský KFS     1:2 po penaltách
Utkání o 3. místo: Jihomoravský KFS – Pardubický KFS     3:2

Konečné pořadí týmů:

1. Středočeský KFS
2. Pražský FS
3. Jihomoravský KFS
4. Pardubický KFS

Výběr JmKFS U17

1 2

Zleva: Adam Novák, Alex Petkovský, Jaroslav Šilhavý, Jan Oborný, Marek Švestka, Vojtěch Haminger