Dorost porazil v přípravě Spartu Brno 3:0, zápas se nedohrál

V prvním přípravném utkání letní přípravy porazili naši dorostenci divizní Spartu Brno 3:0. V prvním poločase, ve kterém si rosičtí vypracovali třígólový náskok, nastoupili naši kluci pro týmu U17, ve druhém dějství pak proti U19. V 70. minutě bylo utkání na přání trenéra hostů předčasně ukončeno.

FC Sparta Brno – FC Slovan Rosice      0:3 (0:3)

Branky: Oborný J., Novák, Škubica

Sestava: Oborný Jan – Diviš, Lichka E., Franěk, Červinka, Al Dury, Jelen, Vladík T., Oborný Jiří, Škubica, Novák (střídal: Pokorný J.)

Komentář trenéra: Utkání bylo tvrdé z obou stran, tak jak dovolil rozhodčí, který pískal velice slušně. I přesto, že soupeř měl k utkání dva týmy U19 a U17, tak hlavně v první půlce jsme jasně dominovali. My jsme utkání v úmorném teple odehráli s jedním náhradníkem, ale neskutečnou vůlí po vítězství. Obzvlášť Honzík Červinka ukázal velkou kvalitu a řekl si o více příležitostí v U19.

Kategorie: Dorost